Хостинги України - Рейтинг
Хостинги сайтів в Україні
Огляди та рейтинг відомих українських хостингових компаній

Хостинг Zomro: огляд, рейтинг та відгуки

Змістовний огляд хостинг провайдера і тарифних планів віртуального хостингу Zomro

Zomro – один з представників не дуже дорого хостингу в нашому рейтингу, з доволі потужними характеристиками тарифних планів та відмінним рівнем Uptime. Є безкоштовний тестовий період – 10 днів, гарна знижка та безкоштовний домен в зоні .info при купівлі хостингу на 1 рік.

Останнє оновлення даних: Червень, 2024
Логотип Zomro
Загальна оцінка: 4.9 / 5
Характеристики
Ціна
Надійність
Швидкість
Служба підтримки
Ціни на хостинг:
від 995 грн/рік
Дисковий простір:
від 10 GB (SSD)
Кількість сайтів:
від 1
Кількість Баз Даних:
від 2
Оперативна пам'ять:
від 1024 MB
Тестовий період:
10 днів
Головна сторінка сайту Zomro
Головна сторінка сайту хостинг-провайдера Zomro

Повний огляд Zomro та додаткова інформація

Огляд Zomro

Zomro – молодий сучасний хостинг-провайдер, заснований в Україні в 2014 році. Наразі компанія має офіси по всьому світу, в тому числі – в Києві, і забезпечує безперервну роботу сайтів сотням тисячам своїх клієнтів. Провайдер виділяється своїм сучасним обладнанням, бюджетними цінами та високими характеристиками тарифних планів. Zomro пропонує своїм клієнтам скористатись найбільш популярними та затребуваними хостинг-послугами, а саме: віртуальний хостинг, VDS/VPS, реєстрація доменів та оренда виділених серверів. Дата-центр організації розташований в Нідерландах, який забезпечений найновішим брендовим обладнанням від компаній Hewlett Packard, IBM, Dell.  Пропускна потужність каналів працює зі швидкістю 4,5 Тбит/с.  

Локації Дата-Центрів Zomro:  🇳🇱 Нідерланди / 🇱🇻 Латвія

Сайт компанії зроблений в сучасному стилі: світлий дизайн, зручний навігатор, мінімум зайвої інформації та можливість знайти все необхідне в декілька кликів. Однак, на сайті немає швидкого пошуку, що може створити деякі незручності користувачам. 

Zomro дбає про своїх клієнтів, тому не лише забезпечує працездатність систем та обладнання на вищому рівні, а й завжди готовий допомогти у вирішенні питань будь-якої складності: технічна підтримка організації працює безперервно 24/7 , а, за потреби, можна скористатись англомовною консультацією: у клієнтів є можливість звернутись за допомогою в онлайн чаті на сайті компанії або залишити свій контактний номер телефону, і протягом 30 секунд оператор зв’яжеться з вами. Для швидкого вирішення технічних проблем радимо писати в тікет через особистий кабінет, а також на електрону скриньку support@zomro.com. 

Окрім того, у Zomro на постійній основі діють наступні види акцій: 

  • Moneyback – послуга, завдяки якій можна спробувати використати обраний тариф протягом 30 днів, а у випадку, якщо він не підійшов/не сподобався чи з будь-якої іншої причини – гроші повернуть вам на карту. 
  • Безкоштовний SSL-сертифікат у подарунок до кожного сайту.
  • Знижки до 24% при оплаті на тривалі терміни (рік і більше). 
  • Тестовий період терміном 10 днів. 
  • Безкоштовний домен та перенос сайту в подарунок для тих клієнтів, які оформлюють річну підписку.

Віртуальний хостинг Zomro представлений чотирма категоріями, які відрізняються своєю ціновою політикою та технічними характеристиками (різна кількість сайтів, дисковий простір та обсяг виділеної пам’яті): 

  • «Доступний» – 995 грн/рік (місце на диску: 10 GB (SSD); кількість сайтів: 1; кількість БД: 2; PHP Memory Limit: 1024 MB);
  • «Вигідний» – 1797 грн/рік (місце на диску: 20 GB (SSD); кількість сайтів: 10; кількість БД: Unlimited; PHP Memory Limit: 1280 MB);
  • «Оптимальний» – 2800 грн/рік (місце на диску: 30 GB (SSD); кількість сайтів: 30; кількість БД: Unlimited; PHP Memory Limit: 1536 MB);
  • «Корпоративний» – 4606 грн/рік (місце на диску: 50 GB (SSD); кількість сайтів: Unlimited; кількість БД: Unlimited; PHP Memory Limit: 2048 MB).

Безлімітна кількість поштових скриньок, FTT-акаунтів, безлімітний трафік, а також використання SSD накопичувачів – характеристики, які притаманні всім тарифним планам віртуального хостингу. 

CMS системи, які можна встановити на хостинг: WordPress / Joomla / Drupal та інші.

VDS/VPS представлений 8 тарифними планами, які працюють на SSD/NVME дисках та, незалежно від цінової категорії, мають захист від DDOS атак та міцний процесор. Віртуальний сервер, представлений компанією Zomro ідеально підійде для великих проектів, наприклад, інтернет-магазинів або інвестиційних проектів.

Частину параметрів можна регулювати самостійно (зменшувати або збільшувати) – провайдер надає мінімальні значення від яких стартує пакет, а далі клієнт самостійно регулює умови, при цьому зміна ціни відбувається автоматично.

Підбиваючи підсумок, можна зазначити, що Zomro – сучасний перевірений провайдер з бюджетними цінами та гідними тарифними планами. Незважаючи на невеликий термін існування, провайдер має велику клієнтську базу та довіру споживача. Значною перевагою компанії є інноваційне провідне обладнання, завдяки якому вони можуть скласти конкуренцію навіть великим відомим організаціям у сфері хостингу.

Тарифні плани хостингу

Віртуальний хостинг

Тарифний планAffordableFavourableOptimalCorporate
Об’єм місця на диску:10 GB (SSD)20 GB (SSD)30 GB (SSD)50 GB (SSD)
Кількість сайтів:11030Unlimited
Кількість Баз Даних:2UnlimitedUnlimitedUnlimited
Оперативна пам’ять:1024 MB1280 MB1536 MB2048 MB
Ціна за місяць (грн):83150233384
Ціна за рік (грн):995179728004606

«Ціна за місяць» — мається на увазі ціна хостингу за один місяць, за умови оплати хостингу відразу на 1 рік. Оплата хостингу одним платежем відразу на рік або на 2-3 роки виходить значно дешевше (на 10% — 40%), ніж сплачувати хостинг щомісяця.

Стабільність роботи (Uptime)

Uptime-моніторінг

Моніторінг доступності серверів хостингу Zomro за певні періоди часу. Uptime – важливий показник якості хостингу, який відображає час безперервної роботи сервера, як комплексної системи, за певний проміжок часу. Відлік часу безперервної роботи починається з моменту запуску системи і закінчується в момент її зупинки (за будь яких причин). Показник Uptime найлегше відображати у відсотках, ніж у хвилинах та годинах, і вимірювати за певні проміжки часу – за день, неділю, … рік. Наприклад, uptime, що дорівнює 99,9% за рік, означає, шо протягом всього року сервер хостингу працював майже всі 365 днів за винятком приблизно 8,8 годин, коли він не працював (з причини перезавантаження, оновлення ПО, тощо). Uptime в межах віж 100% до 99,9% вважається відмінним, а від 99,89% до 99,5% – гарним результатом. Все, що нижче 99,5%, свідчить про якісь проблеми – с серверами, встановленим ПО, доступом до мережі…

СтанДоба7 днів30 днів180 днівРік
Online100%100%100%99.952%99.954%

Моніторинг Uptime серверів хостингу Zomro відбувається у реальному часі. Всі дані отримані зі спеціального програмного забезпечення, встановленого на наших тестових сайтах.

Промокоди

Активні промокоди

За допомогою промокодів можливо придбати хостинг чи інші послуги Zomro з певною знижкою.

Промокод Промокод ZM-7LK1DE надає знижку 50% на перший місяць віртуального хостингу, у будь якому тарифному плані. надає знижку на перший місяць віртуального хостингу, у будь якому тарифному плані.

Дивіться також наші огляди інших хостингів

Рейтинг та відгуки клієнтів Zomro

Політикою нашого рейтингу хостингів є відкритість та прозорість, що передбачають публікацію як позитивних, так і негативних відгуків о компанії Zomro. Ми жодним чином не редагуємо відгуки користувачів, окрім випадків, коли відгук містить будь-яке посилання (активне чи пасивне) – у такому разі, посилання буде видалено з тексту відгуку. Будь ласка, будьте чемні та поважайте один одного.

5 1 голос
Загальна оцінка хостингу
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Відгук
Новіші
Старіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
1
0
Для нас важлива ваша думка! Будь ласка, залиште свій відгук на провайдера.x