Хостинги України - Рейтинг
Хостинги сайтів в Україні
Огляди та рейтинг відомих українських хостингових компаній

Хостинг CityHost: огляд, рейтинг та відгуки

Змістовний огляд хостинг провайдера і тарифних планів віртуального хостингу CityHost

Хостингова компанія CityHost – одна з небагатьох на українському ринку телекомунікаційних послуг, хто, на нашу думку, вдало поєднує дуже адекватну ціну на свої послуги та їх високу якість. Запропоновані характеристики тарифних планів віртуального хостингу та додаткові послуги, що входять до їх складу, зможуть задовільнити як вебмайстрів-початківців, так і професійних користувачів, які добре обізнані з хостинговими послугами.

Далі, на цій сторінці, ви маєте змогу більш детально ознайомитися з нашим оглядом хостинг провайдера CityHost, ключовими характеристиками та параметрами віртуального хостингу, та почитати відгуки клієнтів компанії.

Останнє оновлення даних: Лютий, 2024
Логотип CityHost
Загальна оцінка: 5 / 5
Характеристики
Ціна
Надійність
Швидкість
Служба підтримки
Ціни на хостинг:
від 1015 грн/рік
Дисковий простір:
від 10 GB
Кількість сайтів:
Unlimited
Кількість Баз Даних:
Unlimited
Оперативна пам'ять:
від 512 MB
Тестовий період:
10 днів
Головна сторінка сайту CityHost
Головна сторінка сайту хостинг провайдера CityHost

Повний огляд CityHost та додаткова інформація

Огляд CityHost

Українська хостингова компанія CityHost (СітіХост) була заснована у 2005 році. Головний офіс компанії знаходиться у Києві. Станом на сьогодні компанія обслуговує понад 55000 клієнтів, більшість з яких з України. Кількість сайтів, які користуються послугами хостингу від CityHost, більше ніж 23500.

Дата-центри провайдера розташовані у двох локаціях – Україна і Німеччина. Для надання послуг своїм клієнтам компанія використовує у Дата-центрах обладнання таких відомих міжнародних брендів, як Dell, HP, CISCO, Intel та Supermicro.

Локації Дата-Центрів CityHost: 🇺🇦 Україна / 🇩🇪 Німеччина / 🇫🇮 Фінляндія / 🇳🇱 Нідерланди – при купівлі хостингу клієнти мають можливість вибору фізичної локації серверу, на якому буде розміщено їхні сайти.

Послуги, які доступні для замовлення на сайті СітіХост, стандартні: віртуальний хостинг, оренда віртуальних серверів з віртуалізацією KVM (VPS/VDS на платформах Linux та Windows), реєстрація доменів майже у всіх відомих доменних зонах, оренда виділених серверів та продаж SSL-сертифікатів для сайтів.

Окрім перелічених послуг, провайдер пропонує наступні корисні онлайн-сервіси:

  • SMS розсилку, яку можна інтегрувати на сайт та відправляти sms-повідомлення своїм клієнтам. Сервіс реалізован на власному sms-шлюзі компанії;
  • CallBack сервіс – віджет зворотного дзвінка для сайта (функція «передзвоніть мені»);
  • Реєстрація торгової марки онлайн (ТМ).

Також є програма лояльності для IT-курсів та шкіл, яка дозволяє студентам цих курсів отримати гарну знижку у 30% при купівлі свого першого хостингу.

Віртуальний хостинг поділений на дві ланки: звичайний хостинг, з лімітованим об’ємом дискового простору, та, так званий, безлімітний хостинг, що не має таких обмежень. І той і той хостинг надається на SSD/NVMe дисках, що дозволяє значно прискорити роботу сайтів клієнтів.

За співвідношенням ціна хостингу та його характеристики СітіХост має деякий уклін в бік характеристик, тобто у порівнянні такого співвідношення з іншими українськими хостингами, запропоновані провайдером характеристики, зазвичай, пропонуються за більш високою ціною.

На самому дешевому, бюджетному, тарифному плані – «Apartment», вартість якого становить 1015 гривень на рік, провайдер пропонує 10 GB Gb дискового простору на SSD/NVMe дисках, можливість розмістити будь-яку кількість сайтів*, піддоменів та поштових скриньок, 512 MB оперативної пам’яті, безкоштовний SSL-сертифікат Lets Encrypt та безкоштовну реєстрацію домену строком на 1 рік (продовження дії домену на наступні роки відбувається за рахунок клієнта). За наявності таких характеристик на бюджетному тарифі можуть бути розміщені декілька сайтів, на 20-50 сторінок, із помірною відвідуваністю (до 1000 хостів на день).

* Безлімітна кількість сайтів – це скоріше маркетинговий хід, аніж реальний стан речей тому що, ліміт дискового простору у 10 GB Gb дозволить розмістити обмежену кількість сайтів (в залежності від їх розміру, це може бути, наприклад, 5 великих або 100 маленьких сайтів-візитівок). З іншого боку, на серверах хостингу існує таке поняття, як inode (індексні дескриптори) – це максимальна кількість файлів та тек, яку можна вмістити в запропонований об’єм диску. На бюджетному тарифі кількість індексних дескрипторів дорівнює 150000 одиницям. На більш дорогих тарифних планах об’єм дискового простору та кількість inode збільшується, в залежності від тарифу.

Ланка безлімітних тарифів віртуального хостингу відрізняється від звичайних тарифів лише відсутністю обмеження дискового простору та ціною.

При купівлі хостингу на тривалий період (від 1 року до 2 років) провайдер надає гарні знижки – до 40% (порівняння ціни хостингу за місяць з одноразовою оплатою хостингу за 2 роки).

Для всіх тарифів віртуального хостингу ввімкнені наступні корисні сервіси:

  • антивірусний захист сайтів;
  • захист від DDoS-атак;
  • Фільтр анти-спам;
  • Автоматичний захист від підбору паролів до CMS;
  • Моніторинг серверів хостингу, що дозволяє заздалегідь виявляти технічні несправності та вчасно їх виправляти. Завдяки цьому провайдеру вдається підтримувати Uptime серверів хостингу на дуже високому рівні – підтверджений нашим моніторингом рівень Uptime знаходиться на рівні > 99,94%;
  • модуль PageSpeed – налаштування кешування сайту на стороні провайдера, які дозволяють значно прискорити роботу сайту. Окремої уваги заслуговує функціонал модулю, що автоматично конвертує великі зображення, які є на сайті, у сучасний та легкий формат .webp;
  • Модулі Memcache, OPcache та Redis, за допомогою яких можна підвищити продуктивність роботи сайту (тонкі налаштування кешування для сайта).

Окремого тарифного плану, призначеного спеціально для розміщення сайтів на одній з відомих CMS-систем у провайдера немає. Проте, на будь-якому тарифі за допомогою автоустановника CMS можливо встановити бажану систему керування сайтом за декілька хвилин.

CMS системи, які можна встановити на хостинг: WordPress / Joomla / Drupal / OpenCart / MODX / PrestaShop / 1-С Бітрікс / OKAYCMS / NETCAT / phpBB / VirtueMart / Shop-script та інші.

На своїх серверах компанія CityHost використовує панель управління хостингом власної розробки – Хостинг 2.0. За власним досвідом роботи з цій адмінці хочемо сказати, що панель Хостинг 2.0 має досить гнучкі та розширені можливості налаштування хостингу, ніж деякі окремі панелі управління. Проте, у користувачів, які звикли до стандартних панелей управління таких як, cPanel чи ISPmanager, спочатку можуть виникнути деякі складнощі в налаштуваннях хостингу.

Якщо ж говорити про технічну та клієнтську служби підтримки, то тут ми були приємно здивовані – якість, швидкість, розуміння потреб клієнта та рівень технічних знань для вирішення запитів клієнта знаходяться на досить гарному рівні, у порівнянні з іншими провайдерами.

Тарифні плани хостингу

Віртуальний хостинг

Тарифний планApartmentApartment+LoftPenthouseUnlim LiteUnlim OptimalMax UnlimPremium Unlim
Об’єм місця на диску:10 GB20 GB40 GB60 GBUnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimited
Кількість сайтів:UnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimited
Кількість Баз Даних:UnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimited
Оперативна пам’ять:512 MB1024 MB1024 MB1536 MB512 MB512 MB1024 MB1536 MB
Ціна за місяць (грн):85119178224104200306528
Ціна за рік (грн):10151432213826871250240436716333

“Ціна за місяць” – мається на увазі ціна хостингу за один місяць, за умови оплати хостингу відразу на 1 рік. Оплата хостингу одним платежем відразу на рік або на 2-3 роки виходить значно дешевше (на 10% – 40%), ніж сплачувати хостинг щомісяця.

Стабільність роботи (Uptime)

Uptime-моніторінг

Моніторінг доступності серверів хостингу CityHost за певні періоди часу. Uptime — важливий показник якості хостингу, який відображає час безперервної роботи сервера, як комплексної системи, за певний проміжок часу. Відлік часу безперервної роботи починається з моменту запуску системи і закінчується в момент її зупинки (за будь яких причин). Показник Uptime найлегше відображати у відсотках, ніж у хвилинах та годинах, і вимірювати за певні проміжки часу — за день, неділю, … рік. Наприклад, uptime, що дорівнює 99,9% за рік, означає, шо протягом всього року сервер хостингу працював майже всі 365 днів за винятком приблизно 8,8 годин, коли він не працював (з причини перезавантаження, оновлення ПО, тощо). Uptime в межах віж 100% до 99,9% вважається відмінним, а від 99,89% до 99,5% — гарним результатом. Все, що нижче 99,5%, свідчить про якісь проблеми — с серверами, встановленим ПО, доступом до мережі…

ПровайдерСтанДоба7 днів30 днів180 днівРік
CITYHOSTOnline100%100%100%99.921%99.899%

Моніторинг Uptime серверів хостингу CityHost відбувається у реальному часі. Всі дані отримані зі спеціального програмного забезпечення, встановленого на наших тестових сайтах.

Промокоди

Активні промокоди

За допомогою промокодів можливо придбати хостинг чи інші послуги CityHost з певною знижкою.

Промокод На жаль, наразі немає жодних активних промокодів. надає знижку на перший місяць віртуального хостингу, у будь якому тарифному плані.

Дивіться також наші огляди інших хостингів

Рейтинг та відгуки клієнтів CityHost

Політикою нашого рейтингу хостингів є відкритість та прозорість, що передбачають публікацію як позитивних, так і негативних відгуків о компанії CityHost. Ми жодним чином не редагуємо відгуки користувачів, окрім випадків, коли відгук містить будь-яке посилання (активне чи пасивне) – у такому разі, посилання буде видалено з тексту відгуку. Будь ласка, будьте чемні та поважайте один одного.

5 1 голос
Загальна оцінка хостингу
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Відгук
Новіші
Старіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
1
0
Для нас важлива ваша думка! Будь ласка, залиште свій відгук на провайдера.x