Хостинги України - Рейтинг
Хостинги сайтів в Україні
Огляди та рейтинг відомих українських хостингових компаній

Хостинг Hostinger: огляд, рейтинг та відгуки

Змістовний огляд хостинг провайдера і тарифних планів віртуального хостингу Hostinger

Компанія Hostinger відрізняється від інших хостинг провайдерів дуже привабливою ціновою політикою, яка передбачає дійсно значні знижки на придбання хостингу на тривалий термін (від 2 до 4 років). Максимальна знижка, що дорівнює 81%, надається при купівлі хостингу відразу на 4 роки. І це дійсно вражає. Окрім великих знижок до пакету хостингу входить безкоштовний SSL-сертифікат, безкоштовна реєстрація домену та автоматичне створення резервних копій всіх даних та файлів клієнтів.

Останнє оновлення даних: Червень, 2024
Логотип Hostinger
Загальна оцінка: 5 / 5
Характеристики
Ціна
Надійність
Швидкість
Служба підтримки
Ціни на хостинг:
від 828 грн/рік
Дисковий простір:
від 50 GB
Кількість сайтів:
від 1
Кількість Баз Даних:
від 2
Оперативна пам'ять:
від 768 MB
Тестовий період:
30 днів
Головна сторінка сайту Hostinger
Головна сторінка сайту хостинг-провайдера Hostinger

Повний огляд Hostinger та додаткова інформація

Огляд Hostinger

Hostinger (Хостінгер) – це одна з найбільш відомих міжнародних компаній, яка надає послуги веб-хостингу майже 30 млн. людей в більш ніж 170 країнах світу. Заснований у 2004 році, Hostinger являється материнською компанією 000webhost, Hosting24, Zyro та Niagahoster. Головний офіс компанії розташований в Каунасі, Литва, і налічує понад 1000 працівників. Окрім того, офіси Hostinger реалізують свою діяльність у Вільнюсіі (Литва) та Ларнаці (Кіпр).

Локації Дата-Центрів Hostinger: 🇺🇸 США / 🇬🇧 Велика Британія / 🇳🇱 Нідерланди / 🇱🇹 Литва / 🇸🇬 Сінгапур / 🇮🇳 Індія / 🇧🇷 Бразилія. Всі Дата-Центри пов’язані між собою широкосмуговими Інтернет-каналами, кожен з яких має пропускну здатність в 1Gb. Усі сервери провайдера зібрані на Intel Xeon E5 CPUs (32-64GB RAM) та використовують найсучасніші SSD диски. Також треба зауважити, що сьогодні хостинг надається по сучасному та швидкісному протоколі передачі даних – HTTP/3, завдяки якому сайти клієнтів можуть працювати значно швидше, аніж на протоколі HTTP/2.

Співробітники Hostinger орієнтуються на результат та задоволеність споживачів, тож пропонують своїм клієнтам не лише найбільш сучасні технології, а й зручність у використанні ресурсів компанії, наприклад, сайт провайдера обслуговується більш ніж на 40 мовах, в тому числі й українською. Філіал компанії, представлений в Україні, пропонує клієнтам такі послуги, як віртуальний хостинг, VPS та реєстрацію доменів. Більш того, компанія Hostinger підтримує Україну та створила благодійний рахунок і припинила будь-яку діяльність з клієнтами з Росії та Білорусі.

Спокійний та легкий дизайн, наявність усіх необхідних даних та зручність пошуку на сайті провайдера, дозволяють існуючим та потенційним клієнтам швидко та ефективно знаходити всю необхідну інформацію про технічні характеристики, послуги та ціни. У випадку, якщо з’явилися технічні проблеми або щось незрозуміло з послуг компанії, Hostinger пропонує цілодобову англомовну технічно підтримку в письмовій формі, а у робочі години також доступна україномовна допомога.

Компанія надає досить широкий спектр тарифних планів хостингу, які підходять як для початківців, так і для досвідчених клієнтів. Послуги Hostinger можна розділити на 3 основні категорії: віртуальний хостинг, хмарний хостинг та хостинг для сайтів на WordPress. Кожен пакет для зручності клієнтів розділений ще на 3 тарифні плани. Також до кожного пакету додається безкоштовний SSL сертифікат, безкоштовна реєстрація домену на суму до 369 грн в одній з популярних доменних зон та перенос сайту у випадку переїзду від іншого провайдера. Більш того, компанія пропонує VPS та CyberPanel VPS, а також рішення для інтернет магазинів та хостинг пошти.

Стосовно окремих тарифних планів хостингу для сайтів на WordPress – ці тарифи представлені на сайті провайдера окремою ланкою, хоча насправді це ті ж самі тарифи звичайного хостингу (ціна та характеристики однакові), але з вже встановленою CMS WordPress.

Hostinger можна віднести до недорогих провайдерів (ціни на віртуальний хостинг стартують від 828 гривень за рік). Більш того, варто зазначити, що цінова політика компанії працює таким чином, що чим на більший термін купується пакет послуг, тим менше виходить його вартість. Дуже суттєві знижки починаються при оплаті хостингу за 2 роки і більше.

▸CMS системи, які можна встановити на хостинг: WordPress / Drupal / Joomla / WooCommerce / PrestaShop та інші.

Якщо потенційний споживач з тієї чи іншої причини має сумніви щодо придбання послуг компанії, Hostinger пропонує своїм клієнтам скористатися такою можливістю, як тестовий період, який дозволяє протягом 30 днів користуватися обраним хостингом за повну плату, проте у випадку, якщо клієнту щось не сподобалось, гроші у повному обсязі повертаються йому на карту (так працює програма Moneyback).

В цілому Hostinger досить сильна компанія, яка пропонує сучасні технології, широкий спектр послуг, оптимальні ціни та привабливі знижки. У нашому рейтингу українських хостингів даний провайдер займає одну з топових позицій і являє собою потужного конкурента іншим компаніям, що представлені на нашому сайті.

 

Тарифні плани хостингу

Віртуальний хостинг

Тарифний планПростийПреміумБізнесХмарний
Стартап
Хмарний
Професіонал
Хмарний
Корпоративний
Простий
WordPress
WordPress
Starter
Business
WordPress
WordPress
Pro
Об’єм місця на диску:50 GB100 GB200 GB200 GB250 GB300 GB50 GB100 GB200 GB200 GB
Кількість сайтів:11001003003003001100100300
Кількість Баз Даних:2UnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimited2UnlimitedUnlimitedUnlimited
Оперативна пам’ять:768 MB1024 MB1536 MB3 ГБ6 ГБ12 ГБ768 MB1024 MB1536 MB3 ГБ
Ціна за місяць (грн):691091493997992,22969449449449
Ціна за рік (грн):828130817884788958826748828130817885388

Тарифні плани “Стартап“, “Професіонал” та “Корпоративний” – це тарифи хмарного хостингу, які відрізняються від звичайного спільного хостингу більш широкими та гнучкими характеристиками і можливістю масштабування ресурсів серверу.

“Ціна за місяць” – мається на увазі ціна хостингу за один місяць, за умови оплати хостингу відразу на 1 рік. Оплата хостингу одним платежем відразу на рік або на 2-3 роки виходить значно дешевше (на 10% – 40%), ніж сплачувати хостинг щомісяця.

Стабільність роботи (Uptime)

Uptime-моніторінг

Моніторинг доступності серверів хостингу Hostinger за певні періоди часу. Uptime – важливий показник якості хостингу, який відображає час безперервної роботи сервера, як комплексної системи, за певний проміжок часу. Відлік часу безперервної роботи починається з моменту запуску системи і закінчується в момент її зупинки (за будь яких причин). Показник Uptime найлегше відображати у відсотках, ніж у хвилинах та годинах, і вимірювати за певні проміжки часу – за день, неділю, … рік. Наприклад, uptime, що дорівнює 99,9% за рік, означає, шо протягом всього року сервер хостингу працював майже всі 365 днів за винятком приблизно 8,8 годин, коли він не працював (з причини перезавантаження, оновлення ПО, тощо). Uptime в межах віж 100% до 99,9% вважається відмінним, а від 99,89% до 99,5% – гарним результатом. Все, що нижче 99,5%, свідчить про якісь проблеми – с серверами, встановленим ПО, доступом до мережі…

СтанДоба7 днів30 днів180 днівРік
Online100%100%100%100%99.999%

Моніторинг Uptime серверів хостингу Hostinger відбувається у реальному часі. Всі дані отримані зі спеціального програмного забезпечення, встановленого на наших тестових сайтах.

Промокоди

Активні промокоди

За допомогою промокодів можливо придбати хостинг чи інші послуги Hostinger з певною знижкою.

На жаль, наразі немає жодних активних промокодів.

Рейтинг та відгуки клієнтів Hostinger

Політикою нашого рейтингу хостингів є відкритість та прозорість, що передбачають публікацію як позитивних, так і негативних відгуків о компанії Hostinger. Ми жодним чином не редагуємо відгуки користувачів, окрім випадків, коли відгук містить будь-яке посилання (активне чи пасивне) – у такому разі, посилання буде видалено з тексту відгуку. Будь ласка, будьте чемні та поважайте один одного.

5 1 голос
Загальна оцінка хостингу
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Відгук
Новіші
Старіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
1
0
Для нас важлива ваша думка! Будь ласка, залиште свій відгук на провайдера.x