Хостинги України - Рейтинг
Хостинги сайтів в Україні
Огляди та рейтинг відомих українських хостингових компаній

Хостинг HostLife: огляд, рейтинг та відгуки

Змістовний огляд хостинг провайдера і тарифних планів віртуального хостингу HostLife

HostLife – позиціонує себе, як хостингова компанія класичного типу, що означає, що серед її послуг ви знайдете звичайні елементи – віртуальний хостинг, VPS-VDS, оренда серверів, реєстрація доменів та SSL-сертифікати. Тобто про сучасні технології у вигляді, наприклад, хмарного хостингу мова не йде. Також, на жаль, сучасні та швидкісні SSD диски доступні клієнтам тільки на VPS-VDS та орендованих серверах – звичайний віртуальний хостинг комплектується HDD дисками. Проте, непогані характеристики та параметри хостингу, а також його ціна компенсують цей недолік. Отже, це варто спробувати, щоб переконатись, що хостинг від HostLife досить надійний та якісний.

Останнє оновлення даних: Червень, 2024
Загальна оцінка: 4.8 / 5
Характеристики
Ціна
Надійність
Швидкість
Служба підтримки
Ціни на хостинг:
від 852 грн/рік
Дисковий простір:
Unlimited
Кількість сайтів:
від 1
Кількість Баз Даних:
Unlimited
Оперативна пам'ять:
від 512 MB
Тестовий період:
7 днів
Головна сторінка сайту HostLife
Головна сторінка сайту хостинг-провайдера HostLife

Повний огляд HostLife та додаткова інформація

Огляд HostLife

Міжнародна компанія HostLife (ХостЛайф), яка розпочала свою діяльність у 2005 році, являє собою успішного, надійного та доволі відомого хостинг провайдера. Компанія має більше 44000 клієнтів майже у всіх куточках світу: Україна, Естонія, Латвія, Литва, Грузія, Польща, Чехія, тощо. Головний офіс знаходиться в Таллінні (Естонія), а Дата-центри розташовані в Азії, Європі та Америці (як свої власні, так і партнерські, де HostLife орендує площі). Окрім цього, компанія юридично представлена в Україні і має тут свій власний Дата-центр, який, як і всі інші, укомплектований найсучаснішим обладнанням, завдяки чому хостинг провайдеру працює швидко та безупинно.

Локації Дата-Центрів HostLife: 🇺🇦 Україна / 🇩🇪 Німеччина / 🇳🇱 Нідерланди / 🇺🇸 США.

Однієї з головних переваг провайдера HostLife є те, що його показник uptime (час безперервної доступності серверів хостингу) знаходиться на рівні > 99,97% (показник підтверджений нашими тестами) – такий показник є не у всіх, навіть найбільш відомих, компаній.

Окрім цього слід звернути окрему увагу на те, що сервери хостингу (а значить, і сайті клієнтів) мають захист від DDoS-атак, потужністю до 80 Gbps.

Дизайн сайту має доволі приємний світло зелений колір, який не переймає на себе всю увагу, а навпаки дозволяє в приємній для очей обстановці знайти всю необхідну інформацію. При чому зробити це доволі легко: на головній сторінці провайдера є перелік усіх послуг, які надає компанія, а кожна категорія тарифних планів представлена у вигляді порівняльної таблиці, що дозволяє з легкість знайти хостинг, який підійде саме для вас.

HostLife пропонує своїм клієнтам три основні категорії послуг: віртуальний хостинг, віртуальний сервер та виділені сервери. Тарифні плани на віртуальний хостинг розділені на стандартний, преміум та бекап хостинг, а також хостинг для найбільш відомих та популярних CMS систем –  WordPress, Drupal, PrestaShop, Joomla, OpenCart, Joomla, Magento. VPS хостинг пропонується на NVMe, SSD та SAS дисках. SSL сертифікати на різних тарифних планах є платні і безкоштовні, як і реєстрація доменів (при оплаті хостингу на рік або два компанія подарує вам реєстрацію домену строком на 1 рік). За бажанням можна придбати шаблони для сайтів. Також варто зауважити, що для всіх тарифних планів такі характеристики, як місце на диску, кількість поштових скриньок, піддоменів та баз даних надаються безлімітно.

Ціни провайдера відповідають співвідношенню ціна/якість (у нашому випадку, якість – заявлені технічні характеристики). Ціни знаходяться у діапазоні від 852 до 13680 гривень на рік. Широкий діапазон цін на тарифні плани пояснюється тим, що HostLife пропонує своїм споживачам великий спектр хостингів з різноманітними характеристиками, які підходять для проектів різної складності як просунутим користувачам, так і тим, хто вперше користується хостингом та конструкторами сайту. Також варто зазначити, що ціни на тарифні плани збільшується, при зменшенні періоду, на який купується хостинг, тобто знижка надається на довгострокові оплати. А у випадку, якщо клієнту з тих чи інших причин не підійшов обраний тарифний план, у нього є можливість повернуть вкладені гроші у повному обсязі протягом 30 днів (moneyback).

CMS системи, які можна встановити на хостинг: WordPress / Drupal / Joomla / OpenCart / PrestaShop / Magento та інші.

Технічна підтримка компанії працює без перебоїв, перерв та вихідних (24/7) – HostLife славиться своїм високим рівнем обслуговування та підтримки, в тому числі і пост-продажної. Зв’язатися з оператором підтримки клієнт може у будь-який час зручним йому способом: електронною поштою, через месенджери, в телефоном режимі, за допомогою веб-чату на сайті компанії, а також через систему тікетів (для цього потрібно подати авторизований запит). Щоб не сталось, клієнт може завжди розраховувати на те, що без допомоги з компанією HostLife він не залишиться.

Співвідношення ціни/якості, високий показник uptime, широкий асортимент тарифних планів, захист від DDoS, швидка та зручна технічна підтримка, а також дуже не поганий, за своїми показниками та тестами, хостинг – все це має сподобатись не тільки починаючим веб-майстрам, але й досвідченим фахівцям, які цінять надійність та якість.

Підсумовуючи, зробимо загальний висновок по хостинг провайдеру HostLife: не важливо який у вас сайт (або сайти) – маленький, на декілька сторінок, чи дуже велика інтернет-крамниця на декілька тисяч товарних сторінок та з великою відвідуваністю, – все це можна сміливо розміщувати на серверах компанії, за умови, що ви відповідально підійдете до вибору оптимального тарифного плану для вашого сайта.

Тарифні плани хостингу

Віртуальний хостинг

Тарифний планSimpleBasicAdvancedPrimeComfyDeluxe
Об’єм місця на диску:UnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimited
Кількість сайтів:1520Unlimited520
Кількість Баз Даних:UnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimited
Оперативна пам’ять:512 MB512 MB512 MB512 MB1024 MB1024 MB
Ціна за місяць (грн):711422854275671,140
Ціна за рік (грн):852170534155125680413680

«Ціна за місяць» — мається на увазі ціна хостингу за один місяць, за умови оплати хостингу відразу на 1 рік. Оплата хостингу одним платежем відразу на рік або на 2-3 роки виходить значно дешевше (на 10% — 40%), ніж сплачувати хостинг щомісяця.

Uptime

Uptime-моніторінг

Моніторінг доступності серверів хостингу HostLife за певні періоди часу. Uptime – важливий показник якості хостингу, який відображає час безперервної роботи сервера, як комплексної системи, за певний проміжок часу. Відлік часу безперервної роботи починається з моменту запуску системи і закінчується в момент її зупинки (за будь яких причин). Показник Uptime найлегше відображати у відсотках, ніж у хвилинах та годинах, і вимірювати за певні проміжки часу – за день, неділю, … рік. Наприклад, uptime, що дорівнює 99,9% за рік, означає, шо протягом всього року сервер хостингу працював майже всі 365 днів за винятком приблизно 8,8 годин, коли він не працював (з причини перезавантаження, оновлення ПО, тощо). Uptime в межах віж 100% до 99,9% вважається відмінним, а від 99,89% до 99,5% – гарним результатом. Все, що нижче 99,5%, свідчить про якісь проблеми – с серверами, встановленим ПО, доступом до мережі…

СтанДоба7 днів30 днів180 днівРік
Online100%100%100%100%99.999%

Моніторинг Uptime серверів хостингу HostLife відбувається у реальному часі. Всі дані отримані зі спеціального програмного забезпечення, встановленого на наших тестових сайтах.

Промокоди

Активні промокоди

За допомогою промокодів можливо придбати хостинг чи інші послуги HostLife з певною знижкою.

На жаль, наразі немає жодних активних промокодів.

Рейтинг та відгуки клієнтів HostLife

Політикою нашого рейтингу хостингів є відкритість та прозорість, що передбачають публікацію як позитивних, так і негативних відгуків о компанії HostLife. Ми жодним чином не редагуємо відгуки користувачів, окрім випадків, коли відгук містить будь-яке посилання (активне чи пасивне) – у такому разі, посилання буде видалено з тексту відгуку. Будь ласка, будьте чемні та поважайте один одного.

0 0 голосів
Загальна оцінка хостингу
Підписатися
Сповістити про
guest
0 відгуків
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Для нас важлива ваша думка! Будь ласка, залиште свій відгук на провайдера.x