Хостинги України - Рейтинг
Хостинги сайтів в Україні
Огляди та рейтинг відомих українських хостингових компаній

Хостинг AvaHost: огляд, рейтинг та відгуки

Змістовний огляд хостинг провайдера і тарифних планів віртуального хостингу AvaHost

AvaHost – це хостинг, скоріш за все, для новачків та невеликих сайтів, аніж для складних та “важких” онлайн-проектів. Тож, якщо ви вибираєте тестовий майданчик для свого першого сайту або вам необхідно розмістити сайт-візитівку, то AvaHost стане вам у нагоді, бо тут дуже гарне співвідношення запропонованих характеристик хостингу, його якості та вартості.

Останнє оновлення даних: Червень, 2024
Логотип AvaHost
Загальна оцінка: 4.7 / 5
Характеристики
Ціна
Надійність
Швидкість
Служба підтримки
Ціни на хостинг:
від 1353 грн/рік
Дисковий простір:
від 20 GB
Кількість сайтів:
від 5
Кількість Баз Даних:
Unlimited
Оперативна пам'ять:
від 256 MB
Тестовий період:
10 днів
Головна сторінка сайту AvaHost
Головна сторінка сайту хостинг провайдера AvaHost

Повний огляд AvaHost та додаткова інформація

Огляд AvaHost

AvaHost – відомий міжнародний хостинг провайдер, який розпочав свою діяльність у 2001 році на англомовному ринку. З 2002 року, компанія увійшла у СНГ сегмент, зробивши російськомовну версію сайту, а з 2008 року, розробивши бренд AvaHost.Ua, провайдер надає послуги й на українському ринку хостингів.

Дата-центри компанії розташовані в Європі (Німеччина) та США (Північна Кароліна). Важливо підкреслити, що все обладнання, розташоване в дата-центрах компанії AvaHost, не орендоване – організація використовує виключно власні Enterprise Class rack-сервера (Supermicro, Dell) та мережеве обладнання (Cisco), яке вирізняється своєю якістю та високою виробничою потужністю.

Локації Дата-Центрів AvaHost: 🇩🇪 Німеччина / 🇺🇸 США.

Річні показники рівня Uptime серверів хостингу AvaHost, що знаходиться на відмітці >99,97%, свідчить про високу якість технічного забезпечення та професійність обслуговуючого персоналу компанії. Такий показник Uptime – одни з найкращих серед хостинг провайдерів, представлених у нашому рейтингу.

Сайт провайдера вміщає в себе всю необхідну для клієнтів інформацію: спектр послуг, характеристики тарифних планів, ціни, діючи акції та сторінку з технічною допомогою (підтримка клієнтів працює у двох режимах: або через електрону скриньку або залишивши запит на сайті компанії). На жаль, онлайн-підтримка не працює, тому відповідь на запит потрібно очікувати протягом однієї – двох годин.

Основний вид послуг, який пропонує провайдер AvaHost – хостинги. До додаткових пропозицій організації можна віднести:

  • Реєстрацію доменів;
  • Конструктор сайтів;
  • Партнерські програми;
  • Просування сайтів;
  • Готові сайти.

Найбільш популярним видом хостингу є віртуальний хостинг. Ціни на нього невисокі, однак і технічні характеристики розраховані на проекти низької та середньої потужності. Також даний варіант ідеально підійде для початківців: простота та зручність – ось як можна описати хостинг від AvaHost. Клієнти, на свій вибір, можуть обрати один з чотирьох видів тарифних планів:

  • «Starter» – 1353 грн/рік (місце на диску: 20 GB GB SSD; кількість сайтів: 5; кількість БД: Unlimited);
  • «Basic» – 2050 грн/рік (місце на диску: 40 GB GB SSD; кількість сайтів: 10; кількість БД: Unlimited);
  • «Plus» – 3198 грн/рік (місце на диску: 60 GB GB SSD; кількість сайтів: 30; кількість БД: Unlimited);
  • «Advanced» – 3895 грн/рік (місце на диску: 80 GB GB SSD; кількість сайтів: 100; кількість БД: Unlimited).

Також для всіх тарифних планів діють наступні спільні характеристики: необмежена кількість баз даних та поштових скриньок, безкоштовний домен та SLL сертифікат, а також тестовий період на 10 днів та програма moneyback, тривалістю 60 днів.

CMS системи, які можна встановити на хостинг: WordPress / Joomla / Drupal / OpenCart / PrestaShop / Shop-script та інші.

Підсумовуючи, можна зазначити, що AvaHost – це провайдер з дуже вузьким спектром послуг, який пропонує переважно хостинги для нових клієнтів: низькі ціни та невисокі технічні характеристики ідеально підійдуть для невеликих проектів, а відео-інструкції та сторінка F.A.Q. на сайті компанії допоможуть початківцям розібратись у невирішених для них питаннях.

Тарифні плани хостингу

Віртуальний хостинг

Тарифний планStarterBasicPlusAdvanced
Об’єм місця на диску:20 GB40 GB60 GB80 GB
Кількість сайтів:51030100
Кількість Баз Даних:UnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimited
Оперативна пам’ять:256 MB256+ MB256+ MB256+ MB
Ціна за місяць (грн):113171267325
Ціна за рік (грн):1353205031983895

«Ціна за місяць» — мається на увазі ціна хостингу за один місяць, за умови оплати хостингу відразу на 1 рік. Оплата хостингу одним платежем відразу на рік або на 2-3 роки виходить значно дешевше (на 10% — 40%), ніж сплачувати хостинг щомісяця.

Стабільність роботи (Uptime)

Uptime-моніторінг

Моніторінг доступності серверів хостингу AvaHost за певні періоди часу. Uptime — важливий показник якості хостингу, який відображає час безперервної роботи сервера, як комплексної системи, за певний проміжок часу. Відлік часу безперервної роботи починається з моменту запуску системи і закінчується в момент її зупинки (за будь яких причин). Показник Uptime найлегше відображати у відсотках, ніж у хвилинах та годинах, і вимірювати за певні проміжки часу — за день, неділю, … рік. Наприклад, uptime, що дорівнює 99,9% за рік, означає, шо протягом всього року сервер хостингу працював майже всі 365 днів за винятком приблизно 8,8 годин, коли він не працював (з причини перезавантаження, оновлення ПО, тощо). Uptime в межах віж 100% до 99,9% вважається відмінним, а від 99,89% до 99,5% — гарним результатом. Все, що нижче 99,5%, свідчить про якісь проблеми — с серверами, встановленим ПО, доступом до мережі…

СтанДоба7 днів30 днів180 днівРік
Online100%100%100%99.348%99.65%

Моніторинг Uptime серверів хостингу AvaHost відбувається у реальному часі. Всі дані отримані зі спеціального програмного забезпечення, встановленого на наших тестових сайтах.

Промокоди

Активні промокоди

За допомогою промокодів можливо придбати хостинг чи інші послуги AvaHost з певною знижкою.

Промокод Promocode надає знижку 30% на перший місяць віртуального хостингу, у будь якому тарифному плані.

Дивіться також наші огляди інших хостингів

Рейтинг та відгуки клієнтів AvaHost

Політикою нашого рейтингу хостингів є відкритість та прозорість, що передбачають публікацію як позитивних, так і негативних відгуків о компанії AvaHost. Ми жодним чином не редагуємо відгуки користувачів, окрім випадків, коли відгук містить будь-яке посилання (активне чи пасивне) – у такому разі, посилання буде видалено з тексту відгуку. Будь ласка, будьте чемні та поважайте один одного.

0 0 голосів
Загальна оцінка хостингу
Підписатися
Сповістити про
guest
0 відгуків
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Для нас важлива ваша думка! Будь ласка, залиште свій відгук на провайдера.x