Хостинги України - Рейтинг
Хостинги сайтів в Україні
Огляди та рейтинг відомих українських хостингових компаній

Хостинг Parkovka: огляд, рейтинг та відгуки

Змістовний огляд хостинг провайдера і тарифних планів віртуального хостингу Parkovka

Хостинг від компанії Parkovka – самий бюджетний варіант віртульного хостингу серед усіх провайдерів, наведених у нашому рейтингу. Але, низька вартість послуг накладає деякі обмеження – розмістити “важкі” та складні сайти навряд чи вийде, проте, лендінг або невеличкий сайт-визітівка будуть почуватися дуже добре на будь-якому тарифному плані.

Останнє оновлення даних: Червень, 2024
Логотип Parkovka
Загальна оцінка: 4.8 / 5
Характеристики
Ціна
Надійність
Швидкість
Служба підтримки
Ціни на хостинг:
від 459 грн/рік
Дисковий простір:
від 0,5 GB
Кількість сайтів:
від 1
Кількість Баз Даних:
від 1
Оперативна пам'ять:
від 128 MB
Тестовий період:
30 днів
Головна сторінка сайту Parkovka
Головна сторінка сайту хостинг провайдера Parkovka

Повний огляд Parkovka та додаткова інформація

Огляд Parkovka

Parkovka – невеликий бюджетний хостинг-провайдер, заснований в Україні у 2010 році. Головний офіс компанії знаходиться в Києві, також є офіс у Кривому Розі. Дата-центри розташовані в Україні (власні сервера), а також в Німеччині та Нідерландах (орендовані). Усі сервера працюють виключно на SSD дисках, а рівень всіх дата-центрів – не нижче категорії Tier-3, завдяки чому забезпечується безперервна стабільна робота серверів, а провайдер підтверджує свій лозунг «Сайти без подряпин» – клієнти організації можуть бути спокійні за свою власність.

Локації Дата-Центрів Parkovka: 🇺🇦 Україна / 🇩🇪 Німеччина / 🇳🇱 Нідерланди.

Провайдер Parkovka надає наступні види послуг:

  • Віртуальний хостинг;
  • Оренда VDS/VPS серверів;
  • Оренда виділених серверів;
  • Онлайн реєстрація торгівельних марок.

Окрім того, компанія пропонує до реєстрації своїм споживачам більш ніж 200 доменних зон – Parkovka є офіційним реєстратором доменів.

Сайт провайдера зроблено в простому світлому дизайні. В один клік є можливість ознайомитись з усіма послугами, побачити ціни, умови тарифних планів та зареєструватися для покупки. Також на сайті є онлайн-чат, який забезпечує підтримку клієнтів у разі виникнення технічних проблем або для консультації. До речі, технічна підтримка працює цілодобово (24/7), однак у нічний період іноді треба зачекати деякий час на відповідь.

Віртуальний хостинг компанії Parkovka представлений чотирма тарифними планами:

  • «MINIPARK» – 459 грн/рік (місце на диску: 0,5 GB; кількість сайтів: 1; кількість БД: 1);
  • «PARK2» – 918 грн/рік (місце на диску: 2 GB; кількість сайтів: 5; кількість БД: Unlimited);
  • «PARK3» – 1506 грн/рік (місце на диску: 5 GB; кількість сайтів: 15; кількість БД: Unlimited);
  • «PARK4» – 1836 грн/рік (місце на диску: 10 GB; кількість сайтів: 30; кількість БД: Unlimited).

Спільним для всіх тарифних планів є необмежена кількість піддоменів та поштових скриньок, а також PHP Memory Limit – від 0,5 GB, який за потреби можна збільшити. Великим плюсом є можливість спробувати будь-який тариф протягом 7 днів абсолютно безкоштовно, а також повернути кошти, якщо надані послуги не сподобалися, не більше ніж через 30 днів з моменту придбання хостингу.

CMS системи, які можна встановити на хостинг: WordPress / Drupal / Joomla / DLE та інші. Всі системи управління контентом легко встановити на хостинг у декілька кліків завдяки системі автоматичної установки скриптів в панелі керування хостингом.

Оренда VPS серверів можлива у двох типах візуалізації (OpenVZ та KMV), які в свою чергу також представлені 4 категоріями.

Як висновок можна зазначити, що провайдер Parkovka ідеально підходить для користувачів початківців, які роблять перші кроки на шляху вебмайстра: низькі ціни та невисокі технічні характеристики, які чудово підійдуть для маленьких проектів з невисоким навантаженням. Найбільшою перевагою цього хостингу є доступність цін (входить в топ-3 самих бюджетних хостинг-провайдерів). Більш того, купуючи пакет на довгий термін (1 рік) можна ще непогано заощадити.

 

Тарифні плани хостингу

Віртуальний хостинг

Тарифний планMiniParkPARK2PARK3PARK4
Об’єм місця на диску:0,5 GB2 GB5 GB10 GB
Кількість сайтів:151530
Кількість Баз Даних:1UnlimitedUnlimitedUnlimited
Оперативна пам’ять:128 MB128+ MB128+ MB128+ MB
Ціна за місяць (грн):3877126153
Ціна за рік (грн):45991815061836

«Ціна за місяць» — мається на увазі ціна хостингу за один місяць, за умови оплати хостингу відразу на 1 рік. Оплата хостингу одним платежем відразу на рік або на 2-3 роки виходить значно дешевше (на 10% — 40%), ніж сплачувати хостинг щомісяця.

Стабільність роботи (Uptime)

Uptime-моніторінг

Моніторінг доступності серверів хостингу Parkovka за певні періоди часу. Uptime — важливий показник якості хостингу, який відображає час безперервної роботи сервера, як комплексної системи, за певний проміжок часу. Відлік часу безперервної роботи починається з моменту запуску системи і закінчується в момент її зупинки (за будь яких причин). Показник Uptime найлегше відображати у відсотках, ніж у хвилинах та годинах, і вимірювати за певні проміжки часу — за день, неділю, … рік. Наприклад, uptime, що дорівнює 99,9% за рік, означає, шо протягом всього року сервер хостингу працював майже всі 365 днів за винятком приблизно 8,8 годин, коли він не працював (з причини перезавантаження, оновлення ПО, тощо). Uptime в межах віж 100% до 99,9% вважається відмінним, а від 99,89% до 99,5% — гарним результатом. Все, що нижче 99,5%, свідчить про якісь проблеми — с серверами, встановленим ПО, доступом до мережі…

СтанДоба7 днів30 днів180 днівРік
Paused0%0%0%0%0%

Моніторинг Uptime серверів хостингу Parkovka відбувається у реальному часі. Всі дані отримані зі спеціального програмного забезпечення, встановленого на наших тестових сайтах.

Промокоди

Активні промокоди

На жаль, наразі у хостинг провайдера Parkovka немає жодного активного промокоду.

Дивіться також наші огляди інших недорогих хостингів

Рейтинг та відгуки клієнтів Parkovka

Політикою нашого рейтингу хостингів є відкритість та прозорість, що передбачають публікацію як позитивних, так і негативних відгуків о компанії Parkovka. Ми жодним чином не редагуємо відгуки користувачів, окрім випадків, коли відгук містить будь-яке посилання (активне чи пасивне) – у такому разі, посилання буде видалено з тексту відгуку. Будь ласка, будьте чемні та поважайте один одного.

0 0 голосів
Загальна оцінка хостингу
Підписатися
Сповістити про
guest
0 відгуків
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Для нас важлива ваша думка! Будь ласка, залиште свій відгук на провайдера.x