Хостинги України - Рейтинг
Хостинги сайтів в Україні
Огляди та рейтинг відомих українських хостингових компаній

Хостинг HOSTiQ: огляд, рейтинг та відгуки

Змістовний огляд хостинг провайдера і тарифних планів віртуального хостингу HOSTiQ

Якщо одним реченням описати що таке HOSTiQ, то це хостинг, який на 100% відпрацьовує свою вартість. Ця компанія має одну з найкращих та найдосвідченіших служб технічної та клієнтської підтримки, а кількість тарифних планів та їхні характеристики задовільнять потреби сайту будь-якої складності. Так, цей хостинг не дешевий, проте, купуючи хостинг від HOSTiQ ви чітко розумієте за що ви платите.

Останнє оновлення даних: Липень, 2024
Логотип HOSTiQ
Загальна оцінка: 4.9 / 5
Характеристики
Ціна
Надійність
Швидкість
Служба підтримки
Ціни на хостинг:
від 1332 грн/рік
Дисковий простір:
від 2 GB
Кількість сайтів:
від 1
Кількість Баз Даних:
від 2
Оперативна пам'ять:
від 1024 MB
Тестовий період:
30 днів
Головна сторінка сайту HOSTiQ
Головна сторінка сайту хостинг провайдера HOSTiQ

Повний огляд HOSTiQ та додаткова інформація

Огляд HOSTiQ

HOSTiQ (Хостик) – українська хостингова компанія, заснована у 2002 році, яку по праву можна вважати найбільшою в плані запропонованих послуг та однією з найвідоміших телекомунікаційних компаній на вітчизняному ринку, завдяки своїй відносно довгій історії та різноманіттю по асортименту та ціновій категорії.

Дата-центри компанії розташовані в різних країнах (переважно у Європі):

 • 🇳🇱 Нідерланди, Роттердам (Дата-центр SmartDC): категорія TIER3, ємність каналів більше 100 Gbps;
 • 🇫🇷 Франція, Страсбург (Дата-центр DataDock): ємність каналів 100 Gbps;
 • 🇺🇦 Україна, Львів (Дата-центр Bigline): два 1-гігабітних каналів на EuroTransTelecom та IT Systems;
 • 🇺🇸 США, штат Джорджія, Атланта (Дата-центр COLO@): категорія TIER4. Канали Cogent Communications и GTT Communications, Inc.

Вищезазначені дата-центри працюють на SSD дисках та підтримують потужний зв’язок з усіма куточками світу. Компанія HOSTiQ забезпечує безперервне з’єднання та високу якість наданих послуг, що дозволяє кожному клієнту отримувати миттєвий доступ до необхідних ресурсів. Також варто зазначити, що uptime організації знаходиться на рівні не нижче 99,95%. Підтримувати настільки високий технічний рівень компанія може завдяки використанню найсучаснішого обладнання та прогресивним технологіям відомих виробників (Juniper SRX (firewall, service gateway), гігабітні Edge свічі Juniper EX2200).

Світле забарвлення сторінок, проста навігація та веселий котик-хостік допоможуть вам швидше та простіше зорієнтувавсь на просторах сайту компанії HOSTiQ та обрати саме той хостинг (у даної організації їх дуже багато), який буде ідеально підходити саме вам по технічним та ціновим критеріям. Організація пропонує своїм існуючим та потенційним клієнтам скористатися наступними видами послуг: віртуальний хостинг, VPS/VDS, придбати домени та SSL сертифікати.

Віртуальний хостинг компанії HOSTiQ представлений декількома категоріями:

 • Бюджетний хостинг;
 • Хмарний хостинг;
 • HQ хостинг;
 • СМС-хостинг;
 • Зарубіжний хостинг;
 • VIP хостинг.

Тарифні плани хостингу представлені багатьма категоріями, починаючи від бюджетних та закінчуючи професійними з потужними технічними характеристиками. Використання SSD-дисків забезпечує швидкість роботи, CPanel – легкість в розумінні та використанні, а конструктор сайтів SitePro допоможе розробити власний сайт.

Найдешевший хостинг розділений на 3 тарифні плани: «Лендинг», «Блог» та «Promo Site», які в свою чергу також розбиті по 3 категоріям. Наприклад, самий бюджетний варіант «Лендінг 1» обійдеться у 1332 грн/рік. До пакету входить: 10 баз даних, 1 сайт, 2 GB дискового простору, 1024 MB оперативної пам’яті та безкоштовний домен. Більш детально ознайомитись з тарифами хостингу можна нижче:

Бюджетний хостинг: тарифи «Лендинг»

 • «Лендинг 1» – 1332 грн/рік (місце на диску: 2 GB, кількість сайтів: 1, кількість баз даних: 10);
 • «Лендинг 2» – 1480 грн/рік (місце на диску: 3 GB, кількість сайтів: 2, кількість баз даних: 10);
 • «Лендинг 3» – 1628 грн/рік (місце на диску: 5 GB, кількість сайтів: 3, кількість баз даних: 10).

Тарифи HQ хостингу

 • «HQ10» – 2160 грн/рік (місце на диску: 25 GB, кількість сайтів: 10, кількість баз даних: 50);
 • «HQ20» – 2781 грн/рік (місце на диску: 50 GB, кількість сайтів: 20, кількість баз даних: 100);
 • «HQ40» – 3403 грн/рік (місце на диску: 75 GB, кількість сайтів: Unlimited, кількість баз даних: Unlimited).

Тарифи хмарного хостингу

 • «CloudS» – 3534 грн/рік (місце на диску: 25 GB, кількість сайтів: 10, кількість баз даних: 50);
 • «CloudM» – 4599 грн/рік (місце на диску: 50 GB, кількість сайтів: 20, кількість баз даних: 100);
 • «CloudL» – 5665 грн/рік (місце на диску: 75 GB, кількість сайтів: Unlimited, кількість баз даних: Unlimited).

Основними характеристиками та перевагами хмарного хостингу є його взаємозамінність та масштабованість: якщо сервер, на якому розміщений сайт з тієї чи іншої причини перестає працювати, йому на допомогу відразу приходить інший сервер – дублювання відбувається відразу на 3 диски. А якщо сайт потребує більше процесорних та системних ресурсів, то вони будуть надані йому автоматично, в необхідному обсязі. Ідеально підходить для масштабних проектів з великою завантаженістю та постійною рекламою.

Також на сайті компанії є і інші види хостингу:

 • CMS-хостинг. Представлений тарифами «S», «M», «L» для кожної з популярних систем управління сайтом: WordPress, Joomla, PrestaShop, Drupal, Magento, OpenCart та інш.
 • VIP-хостинг. Представлений тарифами «VIP30», «VIP60» та «VIP120». Це дорогий та дуже потужний хостинг, який додатково оснащений Ruby та Python підтримкою, включений VIP-support та VIP-бекап (щотижнево). Підходить для сайтів з високою навантаженістю (наприклад, великі інтернет-магазини).

Хостинг Хостик не можна назвати дешевими (ціна на найбільш бюджетні варіанти починається від 1332 гривень на рік), однак при умові купівлі хостингу на рік і більше діють досить привабливі знижки (до 40%). Також надається «подарунок» у вигляді безкоштовного SSL-сертифікату та реєстрації домену на рік. А для того, щоб перевірити обраний хостинг, компанія пропонує тестовий період, тривалістю 30 днів, під час якого клієнт користується безкоштовною послугою з такими ж самими технічними параметрами, як і в платній версії.

Настільки широкий вибір хостингів можна вважати як перевагою, так і недоліком даної компанії. З одного боку, є що обрати, як і по характеристикам, так і по цінах, однак з іншого, – багато хостингів мають схожі параметри та мало чим відрізняються один від одного, що може заплутати та ввести у стан невизначеності нового користувача.

Віртуальні сервери (VPS/VDS) представлені 4 тарифними планами:

 • «kVPS50» – 7099 грн/рік (місце на диску: 50 GB SSD, CPU: до 4,52GHz, RAM: 4 GB);
 • «kVPS70» – 9941 грн/рік (місце на диску: 70 GB SSD, CPU: до 6,78GHz, RAM: 6 GB);
 • «kVPS90» – 13333 грн/рік (місце на диску: 90 GB SSD, CPU: до 9,04GHz, RAM: 8 GB);
 • «kVPS100» – 17689 грн/рік (місце на диску: 100 GB SSD, CPU: до 13,56GHz, RAM: 10 GB).

Для всіх тарифних планів додатково додається безкоштовний домен, SLL-сертифікат та moneyback на 30 днів. Розміщення відбувається в Україні та Нідерландах. Також є можливість обрати панель керування: CPanel, ISP system, webuzo, directadmin. Окрім того можна придбати пакет з повним адмініструванням за трохи більшу ціну, що забезпечить надійність та безперервність роботи – провайдер буде цілодобово слідкувати за показниками вашого сайту, що в рази підніме його ефективність.

Технічна підтримка компанії працює безперебійно, як і сам хостинг: оператори надають цілодобову консультацію та моментально реагують на нові запити (середній час відповіді становить 1 хвилину). Служба підтримки надасть повну інформацію та проконсультує з тих чи інших технічних нюансів, питань оплати/договорів/співробітництва, а у разі виникнення проблеми – допоможе вирішити питання будь-якої складності. Також на сайті присутній розділ, де кожен бажаючий може знайти відповіді на найбільш розповсюджені запити.

Підводячи підсумок, можна зазначити, що компанія Хостік вирізняється поміж своїх конкурентів найбільш широким асортиментом послуг та гідною технічною підтримкою. На сайті завжди можна знайти хостинг за необхідними параметрами, однак є ризик заплутатись у великій кількості інформації, тому ми б радили обирати цей хостинг більш досвідченим користувачам, яких не злякає такий потік даних та досить не бюджетні ціни.

Тарифні плани хостингу

Віртуальний хостинг

Тарифний планLanding1Landing2Landing3HQ10HQ20HQ40CloudSCloudMCloudL
Об’єм місця на диску:2 GB3 GB5 GB25 GB50 GB75 GB25 GB50 GB75 GB
Кількість сайтів:1231020Unlimited1020Unlimited
Кількість Баз Даних:10101050100Unlimited50100Unlimited
Оперативная память:1024 MB1024 MB1024 MB1536 MB2048 MB2560 MB1536 MB2048 MB2560 MB
Ціна за місяць (грн):111123136180232284295383472
Ціна за рік (грн):133214801628216027813403353445995665

«Ціна за місяць» — мається на увазі ціна хостингу за один місяць, за умови оплати хостингу відразу на 1 рік. Оплата хостингу одним платежем відразу на рік або на 2-3 роки виходить значно дешевше (на 10% — 40%), ніж сплачувати хостинг щомісяця.

Загалом, у хостинг провайдера HOSTiQ є більше 20 тарифних планів віртуального хостингу (для різних типів задач та під різні бюджети), з якими ви можете ознайомитися на сайті провайдера.

Стабільність роботи (Uptime)

Uptime-моніторінг

Моніторінг доступності серверів хостингу HOSTiQ за певні періоди часу. Uptime — важливий показник якості хостингу, який відображає час безперервної роботи сервера, як комплексної системи, за певний проміжок часу. Відлік часу безперервної роботи починається з моменту запуску системи і закінчується в момент її зупинки (за будь яких причин). Показник Uptime найлегше відображати у відсотках, ніж у хвилинах та годинах, і вимірювати за певні проміжки часу — за день, неділю, … рік. Наприклад, uptime, що дорівнює 99,9% за рік, означає, шо протягом всього року сервер хостингу працював майже всі 365 днів за винятком приблизно 8,8 годин, коли він не працював (з причини перезавантаження, оновлення ПО, тощо). Uptime в межах віж 100% до 99,9% вважається відмінним, а від 99,89% до 99,5% — гарним результатом. Все, що нижче 99,5%, свідчить про якісь проблеми — с серверами, встановленим ПО, доступом до мережі…

СтанДоба7 днів30 днів180 днівРік
Online100%100%100%98.907%99.461%

Моніторинг Uptime серверів хостингу HOSTiQ відбувається у реальному часі. Всі дані отримані зі спеціального програмного забезпечення, встановленого на наших тестових сайтах.

Промокоди

Активні промокоди

За допомогою промокодів можливо придбати хостинг чи інші послуги HOSTiQ з певною знижкою.

Промокод На жаль, наразі немає жодних активних промокодів. надає знижку на перший місяць віртуального хостингу, у будь якому тарифному плані.

Дивіться також наші огляди інших хостингів

Рейтинг та відгуки клієнтів HOSTiQ

Політикою нашого рейтингу хостингів є відкритість та прозорість, що передбачають публікацію як позитивних, так і негативних відгуків о компанії HOSTiQ. Ми жодним чином не редагуємо відгуки користувачів, окрім випадків, коли відгук містить будь-яке посилання (активне чи пасивне) – у такому разі, посилання буде видалено з тексту відгуку. Будь ласка, будьте чемні та поважайте один одного.

5 1 голос
Загальна оцінка хостингу
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Відгук
Новіші
Старіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
1
0
Для нас важлива ваша думка! Будь ласка, залиште свій відгук на провайдера.x