Хостинги України - Рейтинг
Хостинги сайтів в Україні
Огляди та рейтинг відомих українських хостингових компаній

Хостинг HyperHost: огляд, рейтинг та відгуки

Змістовний огляд хостинг провайдера і тарифних планів віртуального хостингу HyperHost

HyperHost – це хостинг провайдер для тих, хто шукає надійний та якісний хостинг, який відповідає заявленим на сайті провайдера характеристикам та параметрам, а також має збалансовану цінову політику.

З цим хостингом веб-майстри-початківці знайдуть для себе хороший стартовий майданчик для розвитку своїх сайтів, а більш просунуті користувачі, які незадоволені своїм старим хостингом і шукають йому заміну, не пошкодують про своє рішення про переїзд на сервери ГіперХост.

Останнє оновлення даних: Червень, 2024
Логотип HyperHost
Загальна оцінка: 5 / 5
Характеристики
Ціна
Надійність
Швидкість
Служба підтримки
Ціни на хостинг:
від 564 грн/рік
Дисковий простір:
від 1 GB
Кількість сайтів:
від 1
Кількість Баз Даних:
від 2
Оперативна пам'ять:
від 256 MB
Тестовий період:
7 днів
Головна сторінка сайту HyperHost
Головна сторінка сайту хостинг провайдера HyperHost

Повний огляд HyperHost та додаткова інформація

Огляд HyperHost

Українська хостингова компанія HyperHost (ГіперХост), з головним офісом у місті Вінниця, надає послуги хостингу з 2008 року. За цей час компанія здобула прихильність більше ніж 35 000 клієнтів не тільки з України, але й з інших куточків світу.

Локації Дата-Центрів HyperHost: 🇺🇦 Україна / 🇳🇱 Нідерланди – отже при купівлі хостингу клієнти мають можливість вибору фізичної локації серверу, на якому буде розміщено їхні сайти.

Окрім віртуального хостингу, який представлений широкою ланкою тарифних планів, у хостинг провайдера ГіперХост можна замовити наступні послуги: VPS/VDS-хостинг (оренда віртуального сервера), Dedicated-хостинг (оренда фізичних серверів), реєстрація доменів майже у всіх доменних зонах, випуск та встановлення сертифікатів безпеки для сайтів (SSL-сертифікати) та послуги CDN (content delivery network – зовнішня система кешування контенту сайта) і VPN-сервіс (Нідерланди).

Також на сайті провайдера є окремий розділ, в якому можна знайти багато корисних та цікавих онлайн-інструментів, які стануть в нагоді досвідченим веб-майстрам, серед яких, наприклад, можна зустріти наступні: генератор сніппетів для пошукових систем, сервіс скорочення посилань, перевірка SSL-сертифікатів, чекер статусу HTTPS, перевірка whois для доменів та інші.

Сайт компанії не вирізняється особливо привабливим та сучасним дизайном, проте, вся ключова інформація та основні елементи контенту відображені дуже чітко і в повному обсязі – шукати додаткову інформацію на окремих сторінках сайту або звертатися до служби клієнтської підтримки не доведеться.

Віртуальний хостинг поділений на окремі тарифні ланки: звичайний хостинг, безлімітний та вічний. За ціною хостингу Hyper Host можна вважати одним з найдешевших провайдерів в Україні – цінова пропозиція стартує від 564 гривень на рік за бюджетний тарифний план віртуального хостингу. На бюджетному тарифі можна розмістити 1 сайт із 2 базами даних та отримати 1 GB дискового простору для сайту і 256 MB оперативної пам’яті – за таких умов на цьому тарифі стане та буде добре працювати невеликий сайт на декілька сторінок (візитівка або Landing Page). Найдорожчий тариф віртуального хостингу (безлімітний) коштує значно дорожче – 8101 гривень на рік, але і запропоновані характеристики збільшено у декілька разів: 100 GB дискового простору, можливість розмістити безліч сайтів і баз даних та 2048 MB оперативної пам’яті. Також майте на увазі, що якщо ви купуєте хостинг на тривалий період (до 2 років), передбачена значна знижка – до 24%, а це, у підсумку, виходить значно дешевше, аніж сплачувати за послугу кожного місяця протягом двох років.

До речі, сервери хостингу ГиперХост працюють на швидкісних SSD-дисках, що дозволяє значно пришвидшити роботу клієнтських сайтів, звісно, за умови коректної та повноцінної технічної оптимізації самих сайтів. Так, SSD-диски значно краще, аніж старі та повільні HDD, але вже декілька років гарним тоном вважається мати ще більш швидкісні NVMe-диски.

Окремої уваги заслуговує так званий «вічний» хостинг – це дуже цікава та унікальна послуга, що поки ще не має аналогів серед інших українських хостингів. Суть послуги у тому, що клієнт сплачує за вибраний тарифний план хостинг лише один раз, а послуга закріплюється за ним навічно. При цьому характеристики тарифних планів вічного хостингу майже нічим не поступаються іншим тарифам, запропонованим компанією ГиперХост. Цей варіант хостингу ідеально стане на пригоді тим, хто не планує створювати багато сайтів, а зупиниться на одному – двох невеличких персональних сайтах.

CMS системи, які можна встановити на хостинг: WordPress / Drupal / DataLife Engine / Magento / Joomla / PrestaShop / OpenCart / MODX / PHPShop / TYPO3 / та інші.

До будь якого тарифи хостингу безкоштовно додаються: SSL-сертифікат Lets Encrypt (по своїй суті випускається безкоштовно), реєстрація домену на 1 рік (при оплаті тарифу на строк від 6 місяців – доступні доменні зони: .com .com.ua .net), конструктор сайтів, кешування CDN та перенос сайту від іншого провайдера на сервери ГіперХост.

Також можна вибрати, на якій панелі управління хостингом ви будете працювати – cPanel або ISPmanager (вартість тарифу не змінюється в залежності від вибору).

Безкоштовний тестовий період становить 7 днів – достатньо, на нашу думку, щоб розгорнути свій сайт та протестувати його роботу.

Підтверджений нашою моніторинговою системою показник Uptime вже декілька років знаходиться на рівні > 99,98% (більш детально про це дивіться у вкладці “Стабільність роботи (Uptime)“) – це дуже гарний показник, що свідчить про якість та надійність обладнання та програмного забезпечення серверів хостингу.

Технічна підтримка компанії доступна цілодобово різними каналами зв’язку: безкоштовний телефон по всій Україні, декілька мобільних номерів, пошта та тікети в клієнтський панелі управління. За весь час, що ми знайомі з цим провайдером, у нас жодного разу не було зауважень до персоналу техпідтримки та обсягу їхніх знань. Так, ми повністю задоволені обслуговуванням.

Підсумовуючи та спираючись на результати роботи нашого тестового сайту, розміщеного на одному з тарифних планів віртуального хостингу Hyper Host, можемо рекомендувати хостинг від цієї компанії для сайтів будь якого розміру та складності – будь то невеличкий сайт-візитівка, чи великий інтернет-магазин, з високим трафіком та значним навантаженням на сервер – головне розуміти, який саме тариф хостингу вам потрібен (віртуальний, VPS чи окремий сервер) під ті чи інші задачі.

Тарифні плани хостингу

Віртуальний хостинг

Тарифний планМініБазовийКомфортПроГіпер-30Гіпер-50Гіпер-100Вічний
Міні
Вічний
Базовий
Вічний
Комфорт
Об’єм місця на диску:1 GB3 GB7 GB15 GB30 GB50 GB100 GB1 GB3 GB10 GB
Кількість сайтів:131020UnlimitedUnlimitedUnlimited137
Кількість Баз Даних:2103060UnlimitedUnlimitedUnlimited21030
Оперативна пам’ять:256 MB512 MB768 MB1024 MB1024 MB1024 MB2048 MB256 MB384 MB512 MB
Ціна за місяць (грн):4789169235427533675
Ціна за рік (грн):564107020272817512564018101173033806305

«Ціна за місяць» — мається на увазі ціна хостингу за один місяць, за умови оплати хостингу відразу на 1 рік. Оплата хостингу одним платежем відразу на рік або на 2-3 роки виходить значно дешевше (на 10% — 40%), ніж сплачувати хостинг щомісяця.

Стабільність роботи (Uptime)

Uptime-моніторінг

Моніторінг доступності серверів хостингу HyperHost за певні періоди часу. Uptime — важливий показник якості хостингу, який відображає час безперервної роботи сервера, як комплексної системи, за певний проміжок часу. Відлік часу безперервної роботи починається з моменту запуску системи і закінчується в момент її зупинки (за будь яких причин). Показник Uptime найлегше відображати у відсотках, ніж у хвилинах та годинах, і вимірювати за певні проміжки часу — за день, неділю, … рік. Наприклад, uptime, що дорівнює 99,9% за рік, означає, шо протягом всього року сервер хостингу працював майже всі 365 днів за винятком приблизно 8,8 годин, коли він не працював (з причини перезавантаження, оновлення ПО, тощо). Uptime в межах віж 100% до 99,9% вважається відмінним, а від 99,89% до 99,5% — гарним результатом. Все, що нижче 99,5%, свідчить про якісь проблеми — с серверами, встановленим ПО, доступом до мережі…

СтанДоба7 днів30 днів180 днівРік
Online100%86.156%96.814%98.939%99.428%

Моніторинг Uptime серверів хостингу HyperHost відбувається у реальному часі. Всі дані отримані зі спеціального програмного забезпечення, встановленого на наших тестових сайтах.

Промокоди

Активні промокоди

За допомогою промокодів можливо придбати хостинг чи інші послуги HyperHost з певною знижкою.

На жаль, наразі активних промокодів немає.

Рейтинг та відгуки клієнтів HyperHost

Політикою нашого рейтингу хостингів є відкритість та прозорість, що передбачають публікацію як позитивних, так і негативних відгуків о компанії ГіперХост. Ми жодним чином не редагуємо відгуки користувачів, окрім випадків, коли відгук містить будь-яке посилання (активне чи пасивне) – у такому разі, посилання буде видалено з тексту відгуку. Будь ласка, будьте чемні та поважайте один одного.

4.7 3 голосів
Загальна оцінка хостингу
Підписатися
Сповістити про
guest
3 відгуків
Новіші
Старіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
3
0
Для нас важлива ваша думка! Будь ласка, залиште свій відгук на провайдера.x