Хостинги України - Рейтинг
Хостинги сайтів в Україні
Огляди та рейтинг відомих українських хостингових компаній

Хостинг S-Host: огляд, рейтинг та відгуки

Змістовний огляд хостинг провайдера і тарифних планів віртуального хостингу S-Host

Один з найдешевших хостинг-провайдерів України, проте, я показує наша практика роботи з цією компанією, низька ціна не впливає на якість хостингу. Потужні характеристики запропонованих тарифних планів, конкурента цінова політика та високий рівень Uptime – все це робить компанію S-Host дуже привабливою для розміщення веб-сайтів.

Останнє оновлення даних: Червень, 2024
Логотип S-Host
Загальна оцінка: 4.9 / 5
Характеристики
Ціна
Надійність
Швидкість
Служба підтримки
Ціни на хостинг:
від 512 грн/рік
Дисковий простір:
від 5 GB
Кількість сайтів:
від 5
Кількість Баз Даних:
Unlimited
Оперативна пам'ять:
від 512 MB
Тестовий період:
7 днів
Головна сторінка сайту S-Host
Головна сторінка сайту хостинг-провайдера S-Host

Повний огляд S-Host та додаткова інформація

Огляд S-Host

S-Host – відносно молода хостингова компанія, яка буда заснована в Україні у 2013 році. За весь час свого існування організація зарекомендувала себе, як надійного та якісного постачальника хостингу, у якій можна придбати бажаний пакет за вигідною ціною.

Локації Дата-Центрів S-Host: 🇺🇦 Україна (Київ) / 🇳🇱 Нідерланди (Меппел). Всі дата-центри мають рівень безпеки Tier-3.

Сайт компанії S-Host зроблено в стилі сучасного мінімалізму: стриманий дизайн і нічого зайвого, а знайти необхідний тарифний план можна в декілька кліків. Досить зручний фільтр, наявна сторінка “часті питання”, а також вся необхідна інформація про організацію, умови співробітництва та блог.  

Послуги компанії розділені на 3 категорії: віртуальний хостинг для сайтів, віртуальні сервери – VPS/VDS та реєстрація доменів. Хостинг має 2 ланки тарифних планів: бюджетний хостинг та Pro (професійний). Вибір тарифних планів на VPS/VDS трохи ширший: провайдер пропонує обрати Windows VPS (4 тарифи) та Linux VPS (також 4 тарифи та по 4 тарифи з виділеним накопичувачам, та на процесорі з частотою 5 ГГц). 

Тарифні плани компанії S-Host можна вважати одними з найдешевших на вітчизняному ринку: найбільш бюджетний пакет (Small) обійдеться всього у 512 гривень на рік, при цьому ви отримаєте можливість розмістити в своєму аккаунті 5 сайтів, 5 GBGB дискового простору на SSD диску, домен в подарунок та необмежену кількість поштових скриньок та баз даних. Найдорожчий професійний план хостингу коштує 8928 гривень на рік, однак і характеристики тарифу значно вищі (5 GBGB на SSD диску, можливість розмістити необмежену кількість сайтів, поштових скриньок та піддоменів, а також потужний процесор E5-2650 V2 на 4 потоки. Також варто зазначити, що провайдер приймає оплати і надає послуги виключно онлайн через свій сайт. 

Окрім низьких цін, провайдер S-Host пропонує своїм клієнтам наступні види постійних акцій: функція moneyback (повернення коштів протягом 30 днів з моменту купівлі пакету), тестовий період на 7 днів та безкоштовний SSL-сертифікат при купівлі будь-якого хостингу. Окрім того, купуючи пакет на рік чи більше, ви можете значно заощадити. 

CMS системи, які можна встановити на хостинг: WordPress / Drupal / Joomla / PrestaShop / OpenCart  та інші.

Спеціалісти з технічної підтримки працюють цілодобово через електронну скриньку, також це стосується питань співробітництва. Звернутися за допомогою через онлайн чат у вас буде можливість у будь-який день з 10:00 до 21:00, за київським часом.  

У цілому, S-Host – сучасний просунутий хостинг-провайдер, який вирізняється своїми низькими цінами та високими технічними характеристиками тарифних планів. Незважаючи на те, що компанія відносно нова на вітчизняному ринку хостингових послуг, вона вже зарекомендувала себе як надійного та клієнтоорієнтованого постачальника хостингу.

Тарифні плани хостингу

Віртуальний хостинг

Тарифний планSmallBigPRO-startPRO-max
Об’єм місця на диску:5 GB15 GB200 GB500 GB
Кількість сайтів:530UnlimitedUnlimited
Кількість Баз Даних:UnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimited
Оперативна пам’ять:512 MB512 MB512 MB512 MB
Ціна за місяць (грн):4380307744
Ціна за рік (грн):51296036808928

“Ціна за місяць” – мається на увазі ціна хостингу за один місяць, за умови оплати хостингу відразу на 1 рік. Оплата хостингу одним платежем відразу на рік або на 2-3 роки виходить значно дешевше (на 10% – 40%), ніж сплачувати хостинг щомісяця.

Стабільність роботи (Uptime)

Uptime-моніторінг

Моніторінг доступності серверів хостингу S-Host за певні періоди часу. Uptime – важливий показник якості хостингу, який відображає час безперервної роботи сервера, як комплексної системи, за певний проміжок часу. Відлік часу безперервної роботи починається з моменту запуску системи і закінчується в момент її зупинки (за будь яких причин). Показник Uptime найлегше відображати у відсотках, ніж у хвилинах та годинах, і вимірювати за певні проміжки часу – за день, неділю, … рік. Наприклад, uptime, що дорівнює 99,9% за рік, означає, шо протягом всього року сервер хостингу працював майже всі 365 днів за винятком приблизно 8,8 годин, коли він не працював (з причини перезавантаження, оновлення ПО, тощо). Uptime в межах віж 100% до 99,9% вважається відмінним, а від 99,89% до 99,5% – гарним результатом. Все, що нижче 99,5%, свідчить про якісь проблеми – с серверами, встановленим ПО, доступом до мережі…

СтанДоба7 днів30 днів180 днівРік
Online100%100%100%99.959%99.971%

Моніторинг Uptime серверів хостингу S-Host відбувається у реальному часі. Всі дані отримані зі спеціального програмного забезпечення, встановленого на наших тестових сайтах.

Промокоди

Активні промокоди

За допомогою промокодів можливо придбати хостинг чи інші послуги S-Host з певною знижкою.

Промокод Промокод – youarewelcome – дає можливість придбати буль який тариф хостингу зі знижкою 10%. надає знижку на перший місяць віртуального хостингу, у будь якому тарифному плані.

Рейтинг та відгуки клієнтів S-Host

Політикою нашого рейтингу хостингів є відкритість та прозорість, що передбачають публікацію як позитивних, так і негативних відгуків о компанії S-Host. Ми жодним чином не редагуємо відгуки користувачів, окрім випадків, коли відгук містить будь-яке посилання (активне чи пасивне) – у такому разі, посилання буде видалено з тексту відгуку. Будь ласка, будьте чемні та поважайте один одного.

0 0 голосів
Загальна оцінка хостингу
Підписатися
Сповістити про
guest
0 відгуків
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Для нас важлива ваша думка! Будь ласка, залиште свій відгук на провайдера.x